O firmie

Firma prosperuje od 2001 roku i w efekcie powstała z przekształceń dwóch osobno działających jednostek zajmujących się odrębnymi specyfikami.

Mebleszklo.pl - w ofercie nowoczesna zabudowa kuchni, zabudowa wnęk, zabudowa szaf, profesjonalne usługi szklarskie, meble na wymiar, szkło hartowane - Łódź - tel. 510131167 Zajmujemy się wyposażeniem wnętrz mieszkalnych, użytkowych czy biurowych wykonywanych dla wszystkich zleceniodawców tj. dla ludności, instytucji i partnerów handlowych. Oferujemy bogatą paletę rozwiązań w różnej stylistyce z dostosowaniem do indywidualnych oczekiwań. Naszym głównym celem jest dbanie o zadowolenie każdego klienta. Realizujemy również zlecenia na terenie całego kraju i poza jego granicami, zapewniając tym samym wysoki standard oraz jakość wykonywanych usług.

Od momentu powstania firmy nieustannie poszerzamy swój rozwój, oferty, posiadany asortyment oraz wykonywane usługi. Jesteśmy firmą innowacyjną i otwartą na nowe sugestie a także pomysły.
Nasza współpraca oparta jest również na konsultacjach z profesjonalnymi architektami i wykonywaniu zleceń z biur projektowych, dla których wykonujemy inwestycje.

Realizacja zamówień jest poprzedzana wykonaniem przez nas wizualizacji, projektu i wyceny kosztów lub możecie Państwo zgłosić się do nas z własnym projektem, na podstawie którego zostanie określony poziom i skala planowanych kosztów.

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że informacje zamieszczone na naszej stronie pozwolą Państwu skorzystać z naszych usług.